رده محصول
رسانه های اجتماعی
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ابعاد و مواد میز ناهار چه هستند؟
- Apr 12, 2017 -

اندازه و مواد جدول میز ناهارخوری چیست؟ در کار ما و مطالعه زندگی، میز ناهار خوری یکی از مبلمان مورد استفاده است. بنابراین، چه مواد و اندازه میز ناهار خوری معقول است؟ این مقاله در مورد این موضوع برای همه برای انجام این کار است، بنابراین شما درک درستی از زندگی دارید، مرکز مبلمان Xianghe با هم به دنبال Xiaobian برای پیدا کردن.

میز ناهار خوری یک نوع ظروف غذائی است که برای غذا استفاده می شود، طیف گسترده ای از مواد، بیشتر به دسکتاپ و صندلی به سبک اصلی متصل است. ارتفاع استاندارد 720mm-760mm، میز ناهار خوری و صندلی برای زندگی روزمره و فعالیت های اجتماعی با استفاده از نشستن، تکیه دادن، وعده های غذایی و سایر ویژگی ها. معمولا شامل تعدادی از اجزای و اجزای مونتاژ شده در یک روش خاص می باشد. میز ناهار خوری برای همه برای استفاده، بیشتر از ساختار فولاد و چوب، ساختار ساده، رنگ ساده است.

مواد غذایی ناهار خوری

ما می دانیم که غذا اغلب باقی می ماند مخلوط باقی مانده و یا لکه های نفت و غیره، که به نیاز به جدول اتاق ناهار خوری باید به راحتی تمیز، و جدول فولاد ضد زنگ در هنگام تمیز کردن، خوب تمیز است، اما اثر کلی نیز بسیار خوب است ، به نظر می رسد بسیار زیبا است، مهم است میز جدول فولاد ضد زنگ آن بسیار خوب است. اما در این مکان مرطوب، باید مقاومت خوردگی قوی خود را داشته باشد، بنابراین علاوه بر میز ناهار خوری فولاد ضدزنگ ما، مواد دیگر تولید شده در جدول آن در اتاق ناهارخوری قابل اجرا نیست.

یک میز اتاق ناهار خوری اتاق پلاستیکی تقویت شده شیشه ای است. توجه بیشتری به نگهداری برخی از جداول جدول روی میز، برای مثال: اما اگر از تصادف به طور تصادفی خاک سفید بر روی میز برخورد کردید، باید چیزی از پد عایق حرارتی استفاده کنید، روغن کافور سفید موجود در امتداد علامت های مقیاس به جلو و عقب بریزید، اگر شما میخواهید خاکی سفید را بر روی شیشه بریزید، می توانید نفت را در خاک بمالید و با لکه سفید محل قرار دهید، سپس پاک کنید. روش خراش دادن این است که کار را در ناحیه آسیب دیده با رنگ رنگ انجام دهید، رنگ خشک شده است، و سپس موم صاف به طور صاف. ساده ترین کار این است که از چوب کفپوش چوب استفاده کنید، شما می توانید خش های کوچک بر روی جداول و صندلی را حذف کنید. سنگ مرمر هنگام تمیز کردن یا آب کمتر، به طور مرتب با یک پارچه مرطوب با مواد شوینده خفیف، سپس با پاک کردن پارچه و پاک کردن آن، پاک کنید. از یک طرف، کافه تریا در خرید میز است، اما همچنین به قیمت بیشتر توجه می کند؛ در واقع، جدول یکسان است، بنابراین قیمت اولین موضوعی است که باید مورد توجه قرار گیرد. قیمت فولاد ضد زنگ بسیار منطقی است، اما بسیار ساده و راحت است، برای یک منطقه بزرگ حساب نمی شود، اما می تواند بسیاری از افراد را جای دهد، بنابراین بهترین انتخاب برای کافه تریا مدرسه است.