رده محصول
رسانه های اجتماعی
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
روش خرید و نگهداری صندلی ناهار خوری چوب جامد
- Aug 10, 2017 -

اولین شرط برای میزهای ناهار خوری و صندلی ها، منطقه منطقه ناهارخوری است. اگر رستوران بزرگ است، می توانید انتخاب کنید که دارای بافت بافت باشد، مطابق با فضا، صندلی میزانی از اندازه متوسط باشد، و اگر منطقه ناهارخوری محدود است و تعداد ناهارخوری ها نامطمئن است، می توانید یک تاشو یا کشویی را انتخاب کنید میز

بعد از نگاه به سبک، سبک صندلی جدول بهترین است با دکوراسیون رستوران، اگر مطمئن نیست، بهترین انتخاب از همان جدول سبک است. در مقابل، میز گرد برای رستورانهای کوچکتر مناسب است و خانواده فضای دموکراتیکتری دارد. جداول مستطیل شکل در جو ظاهر می شود، مناسب برای خانواده هایی که اغلب حزب را باز می کنند. جدول مربع به طور کلی کوچک است، بسیار گرم به نظر می رسد.

1: توجه به تمیز کردن و نگهداری میز ناهار خوری و سطح صندلی. زمان با پنبه خالص پارچه خشک خشک نرم به آرامی سطح گرد و غبار را پاک می کند، هر بار یک بار، با رطوبت خشک ابریشم پنبه مرطوب میز و صندلی پایه و غار گرد و غبار گرد و غبار به دقت پاک پاک، و پس از آن تمیز خشک نرم نرم پارچه پنبه پاک کن از مصرف الکل، بنزین یا سایر حلال های شیمیایی برای حذف لکه ها اجتناب کنید.

2: میزهای ناهارخوری و صندلی ها روی سطح اگر لکه وجود دارد، سخت نیست پاک شود؛ استفاده از چای گرم، لکه ها را به آرامی برداشته، تا زمانی که رطوبت در ناحیه اصلی با موم کوچک پوشانده شود و سپس چندین بار مالش دهید تا یک فیلم محافظ ایجاد کند.

3: جلوگیری از خراش دادن اشیاء سخت هنگام تمیز کردن، ابزارهای تمیز کردن را به صندلی میز نگاه نکنید، معمولا متوجه میشوید، اجازه ندهید که محصولات سخت و یا دیگر صندلی تاثیری نداشته باشند، برای محافظت از سطح آن، خراش ظاهر نمی شود. Chair Chair

4: از محیط مرطوب جلوگیری کنید. تابستان، مانند سیلاب های داخلی، توصیه می شود از یک پد نازک غذا و صندلی با قسمت تماس با زمین از میز استفاده کنید، در عین حال اجازه دادن به میزهای ناهار خوری و صندلی توسط قسمت های دیوار و دیوار برای حفظ فاصله 0.5-1 سانتی متر .

5: دور از منبع گرما. در زمستان بهتر است که میز ناهار خوری و صندلی را در فاصله حدود 1 متر قرار دهید تا از پخت طولانی مدت اجتناب شود، به طوری که چوب خشک محلی، تغییر شکل و تغییر موضع فیلم رنگ. Chair Chair

6: اجتناب از نور مستقیم خورشید. باید سعی کنید از آفتاب خورشید در تمام یا بخشی از میز ناهار خوری و صندلی برای قرار گرفتن در معرض طولانی اجتناب کنید، بنابراین بهتر است در جلوگیری از تابش خورشید در محل قرار گیرید. به این ترتیب، آن را در نورپردازی در محیط تاثیر نمی گذارد، بلکه همچنین برای حفاظت از میز صندلی در محیط داخلی.