رده محصول
رسانه های اجتماعی
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
انتخاب میز صندلی
- Apr 12, 2017 -

اول از همه، برای تعیین اندازه منطقه ناهار خوری. این که آیا این یک رستوران خاص یا اتاق نشیمن است، نقش مطالعه به عنوان یک رستوران، ابتدا باید اندازه حداکثر فضای ناهار خوری را اشغال کنیم.

اگر مساحت بسیار بزرگ است، یک رستوران جداگانه وجود دارد، شما می توانید یک فضای جدول و احساس ضخیم برای مطابقت انتخاب کنید؛ اگر منطقه ناهارخوری محدود است و تعداد وعده های غذایی مطمئن نیستند، ممکن است تعطیلات کارکنان ناهار خوری را افزایش دهد، شما می توانید رایج ترین در بازار را انتخاب کنید - جدول تلسکوپی به سبک، یعنی تخته وسط، معمولا در توقف وسط میز و یا پایین، تعداد زیادی را به تنها سه یا چهار بار در سال میز حزب خرید نیست.

اندازه کوچک خانواده، شما می توانید یک جدول برای انواع مختلفی ایجاد کنید، مانند می تواند به عنوان یک میز استفاده شود، بلکه می تواند به عنوان جدول سرگرمی ماهجونگ و غیره استفاده شود. در یک رستوران بدون یک رستوران، اولین چیزی که در نظر گرفتن این است که جدول می تواند تمام اعضای خانواده را برآورده کند. بنابراین، شایع تر در بازار می تواند برای جدول تاشو مناسب تر باشد.

در مرحله دوم، با توجه به سبک کلی خانه انتخاب کنید. اگر اتاق دکوراسیون لوکس است، سپس باید سبک مناسب را انتخاب کنید، مانند سبک کلاسیک سبک اروپایی؛ اگر سبک اتاق خواب بر روی سادگی تاکید داشته باشد، می توانید خرید یک میز شیشه ای ساده و سخاوتمندانه را در نظر بگیرید. علاوه بر این، در جدول امروز تاکید بر سبک طبیعی، جدول قدیمی لزوما نباید از دست برود، اگر شما یک جدول از چوب قدیمی دارید، آن را می توانید به خانه جدید منتقل کنید، تا زمانی که بالای تکه ای از تصویر هماهنگ شده رنگ و دکوراسیون، بلکه زیبا است.

شکل جدول تاثيري بر فضای خانه دارد. میز ناهار خوری مستطیلی مناسب تر است. میز گرد، مردم فضای دموکراتیک بیشتری را احساس می کنند؛ دسکتاپ نامنظم مانند شکل "،" برای دو جهان مناسب تر است، طبیعت گرم است؛ در غیر این صورت سبک تاشو، استفاده از ثابت انعطاف پذیر.

جدول به ویژه نیاز به فویل دارد. بعضی ها می گویند که یک جدول یک مدل است که به شما اجازه می دهد لباس کنید. به منظور نشان دادن سبک منحصر به فرد آن، شما می توانید پارچه ای متفاوت را انتخاب کنید، از قبیل سفره های سفره ای سفره، عطر و طعم سنتی را نشان می دهد، سفره های روشن و روشن می توانند مردم را به فضای پر جنب و جوش تبدیل کنند. علاوه بر این، در بالای میز با روشنایی مناسب، نه تنها اجازه می دهد تا مردم از رنگ غذا، ایالات متحده لذت ببرند، بلکه فضایی جذاب را نیز ایجاد می کنند. لذت بردن از شام به خوبی پخته شده با دوستان و خانواده در میز شام.