رده محصول
رسانه های اجتماعی

عمومی استفاده Xinghao Newstyle نوار چوبی مدفوع

Xinghao در ارائه راه حل های خانه زندگی محصول از جمله محلی سازی خدمات انبار، خدمات حمل و نقل، پرداخت، و بازاریابی آنلاین و دیگر خدمات مربوط به حمایت از اختصاص یافته است. با خدمات فوق، ما با موفقیت کمک آنلاین ما و صاحبان فروشگاه آنلاین، ...

جزئیات محصول

جزئیات بسته بندی:

مواد: صندلی PU، چوبی، گاز بالابر کروم و پایه، ارتفاع قابل تنظیم است.

گاز بالابر: 330mm

پایه: Dia385mm * نخ 1.2mm

CTNS: قهوه ای کارتن

رنگ: سیاه و سفید زرد نارنجی آبی قرمز سبز و غیره

استفاده خاص: نوار صندلی

منبع: ژجیانگ، چین

جزئیات تحویل:

20 روز پس از دریافت سپرده.

Xinghao در ارائه راه حل های خانه زندگی محصول از جمله محلی سازی خدمات انبار، خدمات حمل و نقل، پرداخت، و بازاریابی آنلاین و دیگر خدمات مربوط به حمایت از اختصاص یافته است.
با خدمات فوق، ما با موفقیت کمک ما به صورت آنلاین و فروشگاه آنلاین صاحبان، خرده فروشان، توزیع کنندگان، عمده فروشان از امریکا، اروپا، ژاپن، و غیره

در سال 2017، ما تلاش بیشتر در حال توسعه توزیع کنندگان ما در شمال امریکا برای کمک به خریدار با انبار و حمل و نقل خدمات و راه پرداخت قابل انعطاف برای کمک به آنها شانس کسب و کار قرار دهد. بیا و لذت بردن یک توقف خدمات ما است. اجازه دهید آن را به موفقیت شغلی همان ما با شما است.


IMG_9220.JPG


IMG_9227.JPG


IMG_9228.JPG


IMG_9231.JPG


IMG_9232.JPG


به عمده فروشی استفاده کلی xinghao newstyle چوبی نوار مدفوع خوش آمدید در تخفیف با کارخانه ما است. به عنوان یکی از حرفه ای چین مدرن مبلمان اداری تامین کننده، ما به شما قیمت ارزان و خوب خدمات پس از فروش را ارائه دهد.

محصولات مرتبط
پرس و جو